Metody

Małe grupy

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Słuchaczy a także w celu osiągnięcia maksymalnej efektywności nauki, pracujemy w małych, maksymalnie sześcioosobowych grupach oraz w mini-grupach o zwiększonej intensywności.shutterstock_370389176

Indywidualne podejście do każdego ucznia, niewielka ilość osób w grupie, bardzo dobre przygotowanie naszych Lektorów oraz różnorodność materiałów do nauki, składają się na sukces oraz zadowolenie naszych Słuchaczy. Metoda Euro Languages to nie tylko przyjemy ale i skuteczny sposób na naukę języka obcego!

Cztery podstawy opanowania języka

W Euro Languages przywiązujemy wagę do na każdej z czterech podstawowych sprawności, niezbędnych do opanowania języka obcego, czyli: mówienia, słuchania, czytania oraz pisania. Korzystając z dobrze dobranych podręczników oraz w dużej mierze z przygotowanych przez nas materiałów autorskich Euro Languages jaki i tekstów autentycznych, dokładamy wszelkich starań aby nasi Słuchacze mieli satysfakcję z szybkiego przyswajania języka obcego. Pamiętając o pierwszoplanowym aspekcie, jakim w obecnej dobie nauczania języków obcych jest komunikacja, kładziemy nacisk na solidne podstawy gramatyczno-leksykalne.Untitled-2

Common European Framework of References for Languages

W naszej szkole pracujemy zgodnie z ustaleniami Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, (ang.: Common European Framework of References for Languages; niem.: Gemeinsamer Europäischer Referenzrahmen für Sprachen), który wieńczy ponad dziesięć lat pracy specjalistów Rady Europy. Określając poziom naszych słuchaczy stosujemy europejskie systemy oznaczeń dla danych poziomów biegłości językowej.

Audyt

W celu dbałości o najwyższą jakość usług Euro Languages prowadzi systematyczne audyty językowe, którym poddawani są zarówno lektorzy (ocena pracy oraz postępów Słuchaczy) jak i grupy (wizytacje metodyczne).

Dostępne kursy

Wybierz odpowiedni kurs dla siebie

Zobacz ofertę
Free WordPress Themes, Free Android Games