Kursy dla firm

photo-1462826743322-63f0fbb29f87

Kursy dla firm

Kursy Premium prowadzone dla sektora przedsiębiorstw to wysokiej jakości szkolenia językowe dopasowane do potrzeb Klienta.

Euro Languages prowadzi kursy z zakresu języka biznesowego jak i kursy ściśle dopasowane do branży, w której działa dane przedsiębiorstwo, oraz skrojone na miarę jego potrzeb. Przeprowadzamy audyty językowe oraz badamy potrzeby konkretnego przedsiębiorstwa, tak aby formułowana oferta odpowiadała dokładnie zapotrzebowaniom danej firmy.

Kursy dla firm prowadzimy zarówno w formie treningów grupowych jak i indywidualnych, w siedzibie klienta lub w jednym z oddziałów Euro Languages.

Niemiecki i angielski dla firm Poznań

Szkoła Językowa Euro Languages prowadzi profesjonalne kursy językowe dla osób pragnących podszkolić język obcy biznesowy – w naszej ofercie znajduje się m.in. angielski i niemiecki dla firm. Poznań, Koziegłowy, Tulce, czy Kórnik – to miejsca w których możesz wziąć udział w naszych kursach adresowanych zarówno dla pracodawców jak również pracowników mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Jeśli praca Państwa firmy wymaga biegłości pracowników w języku niemieckim, polecamy kurs niemieckiego dla firm. W wielu sytuacjach, a w szczególności w przypadku spotkań biznesowych podstawowe słownictwo może okazać się niewystarczające. Szkolimy w małych grupach i na wszystkich poziomach zaawansowania.

Z kolei angielski dla firm to w dzisiejszych czasach praktycznie podstawa. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować się do indywidualnych potrzeb każdej branży. Kadra szkoły składa się ze świetnie wyszkolonych nauczycieli, wśród których są zarówno polscy lektorzy, jak i native speakerzy. Angielski dla firm, Poznań – tylko w Euro Languages.

Niemiecki i angielski dla firm Poznań

tylko w Euro Languages

Skontaktuj się z nami

Free WordPress Themes, Free Android Games